Broil King Imperial S 690 BI + vařič

Kód: 997083
111 990 Kč / ks
Na objednávku
Možnosti doručení

Gril Broil King – Imperial XLS Built-In je určený pro vestavbu do venkovní kuchyně. Zajistí Vám komfort a stane se ideální a nepostradatelnou součástí vaší zahradní kuchyně. Součástí grilu je standardní připojovací sada na plynovou lahev (5 Kg nebo 10 kg). Mimo běžné výhody grilů Broil King, je předností  oproti většině konkurentů dvouplášťová konstrukce grilu.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000 Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Grilům rozumíme
Osobní odběr
Osobní odběr
Na kamenné prodejně
Pečlivě vybrané zboží
Pečlivě vybrané zboží
Všechno zboží pro vás pečlivě vybíráme

Detailní popis produktu

Gril Broil King – Imperial XLS Built-In je určený pro vestavbu do venkovní kuchyně. Zajistí Vám komfort a stane se ideální a nepostradatelnou součástí vaší zahradní kuchyně. Součástí grilu je standardní připojovací sada na plynovou lahev (5 Kg nebo 10 kg). Mimo běžné výhody grilů Broil King, je předností  oproti většině konkurentů dvouplášťová konstrukce grilu. Takové řešení lépe zabraňuje pronikání tepla do okolních materiálů, lépe udržuje teplotu uvnitř grilu a má delší životnost. Vestavné grily řady Imperial si můžete pořídit v provedení se spodní skříňkou (označní CABINET)  nebo pouze vrchní hořákovou část.

Důležité upozornění! Instalaci a zapojení vestavného grilu doporučujeme svěřit osobě s odpovídající odbornou kvalifikací. Pečlivě dodržujte návod k instalaci a obsluze grilu. Nedodržení pokynů může způsobit škody na majetku, zdraví nebo životě.

Upozorňujeme, že dodací lhůty vestavných grilů mohou být delší než je zvykem u běžných modelů. Na dostupnost se, prosím, informujte.

 • 6 hořáků Dual-Tube™ z nerezové oceli
 • 17,6 kW celkový výkon
 • 2,7 kW boční vařič
 • 4,4 kW zadní hořák pro rožnění (motor a rožeň jsou součástí dodávky v ceně)
 • 6676 cm² celkové pracovní plocha včetně roštů v druhém patře
 • 4838 cm² plocha hlavního grilovacího prostoru
 • Aromatyzer (kryty hořáků) Flav-R-Wave™ jsou vyroben z nerezové oceli
 • Nejvyšší kvalita nerozbitných roštů z lité nerezové oceli
 • Systém regulace teploty ventily Linear-Flow™ Sensi-Touch pro optimální regulaci výkonu
 • Teploměr Deluxe Accu-Temp™
 • Modré podsvícení knoflíků a osvětlení grilovací plochy (připojeno na 230 V)

Hořáky Dual-Tube™

Patentovaný hořák “trubka v trubce” zajišťuje rovnoměrný plamen a výkon po celé délce hořáku. Toto řešení zajišťuje také optimální distribuci tepla v topeništi. Více než 120 otvorů ve dvou řadách na každém hořáku poskytuje rychlé zahřátí grilu, a to i v zimním období.

Profesionální rošty z odlité nerezové oceli

Broil King® představuje novinku v podobě nezničitelných roštů z odlité nerezové oceli, které jsou k dispozici výhradně na sérii Imperial™. Jednoduchá údržba, dlouhá životnost nerezové oceli. Stejně jako jejich litinový protějšek mají tyto rošty použitelné obě strany. „Špičatá strana je ideální pro steaky, druhá drážkovaná pro zeleninu a zachytávání šťáv 

Aromatizery Flav-R-Wave™

Skvělá věc pro dokonalou chuť grilovaných pokrmů. Aromatizery zakrývají prostor nad hořáky, aby bylo zajištěno rovnoměrné rozložení tepla a odpařování vypékaných šťáv a tuků. Aromatizery také zabraňují popálení nádobí a odstiňují kapající tuk od hořáků. Zajišťují také udržení teploty v grilu při grilování s otevřeným víkem.

Podsvětlené ovládací prvky

Večerní grilování je díky podsvětleným ovládacím prvkům hračka. Regulaci výkonu grilu tak máte neustále pod kontrolou.

Elektronické zapalování

S elektronickým zapalováním Sure-Lite™ bude váš gril v provozu během vteřiny. Zapalování je napájeno z baterie AAA.

Teploměr Deluxe Accu-Temp™

Teploměr vám dává kontrolu nad grilováním. Ukazuje teplotu pod víkem grilu v rozsahu od 0 do 450 °C. Hluboce vložená sonda poskytuje přesné měření teploty. Elegantní povrchová úprava umocňuje design a styl.

Dvě grilovací plochy

Skvělé řešení pro přípravu pokrmů s rozdílnou teplotou, výrazně jiných chutí a vůní nebo přípravu samostatného jídla pro alergiky 

Výsuvný modul s lapačem tuku

Díky výsuvnému lapači tuku je likvidace vypečeného oleje hračka. Ze zásuvky jednoduše vyjmete nerezovou misku s tukem, vylijete, umyjete a vrátíte zpět.

Prodloužená záruka

Grily Broil King jsou jako jedny z posledních vyráběny stále v továrnách v USA a Kanadě. Tomu odpovídá i následný zákaznický servis a záruční podmínky. V tomto případě doživotní záruka na grilovací box + 10 let na hořáky a 2 roky na ostatní díly.

 

Záruční lhůta pro jednotlivé komponenty

 • Grilovací box s doživotní zárukou
 • Hořáky a kryty hořáků 10 let
 • Ostatní komponenty 2 roky

Vrobek je přizpůsoben tlakové normě v ČR a byl certifikován pro EU (CE).

Všechny všechny plynové grily Broil King jsou vyráběny v USA a Kanadě, aby byla zajištěna co nejvyšší kvalita. Kvalifikovaní pracovníci, provádějí přísnou kontrolou kvality a kontrolu těsnosti plynového systému pro zajištění bezpečného používání grilu.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRADNÍ GRILY
Výkon celkový: 17600 W
Výkon zadního hořáku: 4400 W
Rozměry grilovací plochy: 6676 cm²
Plocha hlavního grilovacího prostoru: 4838 cm²
Rozměry (Š × H × V): ? cm
Hmotnost: ? x ? x ? kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz