Broil King IMPERIAL S 690

Kód: 997883
Neohodnoceno
Značka: Broil King
105 990 Kč / ks
Do 3 dnů

Zahradní gril Imperial je určen pro nejnáročnější nadšence grilování. Má dva nezávislé prostory pro grilování, zvládne romantickou večeři pro dva i párty pro 20 osob. Užaslí hosté budou obdivovat chutné pokrmy z grilu, které připravíte bez námahy. Díky vnitřnímu osvětlení grilovací plochy a podsvícení knoflíků vás při grilování nezaskočí ani zapadající slunce. Nejvyšší kvalita použitých materiálů a povrchové úpravy zajistí bezproblémový provoz po mnoho let.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000 Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Grilům rozumíme
Osobní odběr
Osobní odběr
Na kamenné prodejně
Pečlivě vybrané zboží
Pečlivě vybrané zboží
Všechno zboží pro vás pečlivě vybíráme

Detailní popis produktu

Zahradní gril Imperial je určen pro nejnáročnější nadšence grilování. Má dva nezávislé prostory pro grilování, zvládne romantickou večeři pro dva i párty pro 20 osob. Užaslí hosté budou obdivovat chutné pokrmy z grilu, které připravíte bez námahy. Díky vnitřnímu osvětlení grilovací plochy a podsvícení knoflíků vás při grilování nezaskočí ani zapadající slunce. Nejvyšší kvalita použitých materiálů a povrchové úpravy zajistí bezproblémový provoz po mnoho let.

 • 6 hořáků Dual-Tube™ z nerezové oceli
 • 2 trouby různých velikostí z nerezové oceli
 • 9 mm silné rošty z nerezové oceli s rovnými pruhy s malým počtem spojů ve velké troubě
 • Vestavěné osvětlení uvnitř větší trouby
 • Litinové rošty nejvyšší kvality v malé peci
 • Modře podsvícené knoflíky
 • Boční police z ušlechtilé oceli
 • Výsuvný šuplík na pravé polici
 • Ocelová skříňka s tuhou konstrukcí s dvířky a zásuvkami z nerezové oceli
 • Aromatizér (kryty hořáků) Flav-R-Wave™ z nerezové oceli
 • Systém regulace teploty ventily Linear-Flow™ Sensi-Touch pro optimální regulaci výkonu
 • 2 teploměry Deluxe Accu-Temp™
 • Možnost uskladnění 11kg plynové láhve v podvozku grilu
 • 6 koleček o průměru 7,6 cm, s aretací, 3 přední s možností vyrovnání
 • Regulátor tlaku plynu součástí grilu

Dva nezávislé grilovací prostory

Malá trouba je ideální pro rychlou grilovačku pro dvě až 4 osoby nebo pro samostatnou přípravu pokrmu pro alergiky. Využití dvou samostatných grilovacích komor oceníte také v případě, že plánujete připravovat dva chody a chcete předejít tomu, aby došlo k vzájemnému ovlivnění chutí.

Podsvětlené ovládací prvky

Večerní grilování je díky podsvětleným ovládacím prvkům hračka. Regulaci výkonu grilu tak máte neustále pod kontrolou.

Osvětlení grilovací plochy

Nyní můžete grilovat, kdykoliv budete chtít, díky integrovanému osvětlení grilovací plochy. Napájení světla je řešeno přípojkou na 230 V v zadní části grilu.

Otevírání víka Roll-On

Robustní těžké víko je ukotveno blíže ke středu, a tak při otevírání klade minimální odpor. Další výhodou tohoto řešení je, že víko při otevření přesahuje pouze minimálně za zadní stěnu grilu a není tak nutné mít gril při použití odstavený daleko od zdi.

Boční vysouvací zásuvka

Pravý boční stolek grilu je vybaven praktickou vysouvací zásuvkou, kam můžete uložit grilovací nářadí nebo i připravené pokrmy, abyste je chránili před domácími mazlíčky. Za madlem zásuvky můžete mít připravené koření a omáčky, které tak budou stále na dosah ruky.

Otáčecí rožeň

Skvělá vychytávka na rožnění kuřat a dalších pokrmů. Grily vybavené rožněm od Broil King mají navíc přímo z výroby instalovaný přídavný trubkový hořák v zadní spodní části víka, který zajišťuje optimální výkon při rožnění.

Dva typy roštů na jednom grilu

Oboustranný litinový rošt v malé peci je ideální pro grilování steaků na "špičaté" straně a grilování zeleniny na "ploché" straně roštů. Ve velkém grilovacím prostoru jsou nerezové rošty s pruty o síle 9 mm, které se snadno čistí.

Boční vařič

Co by to bylo za grilování, kdybyste museli odskakovat do kuchyně pro omáčky nebo přílohy. Díky bočnímu vařiči máte kompletní kuchyň k dispozici přímo na vaší zahradě.

Hořáky Dual-Tube™

Patentovaný hořák "trubka v trubce" zajišťuje rovnoměrný plamen a výkon po celé délce hořáku. Toto řešení zajišťuje také optimální distribuci tepla v topeništi. Více než 120 otvorů ve dvou řadách na každém hořáku poskytuje rychlé zahřátí grilu, a to i v zimním období. 

Aromatizéry Flav-R-Wave™

Skvělá věc pro dokonalou chuť grilovaných pokrmů. Aromatizéry zakrývají prostor nad hořáky, aby bylo zajištěno rovnoměrné rozložení tepla a odpařování vypékaných šťáv a tuků. Aromatizéry také zabraňují popálení nádobí a odstiňují kapající tuk od hořáků. Zajišťují také udržení teploty v grilu při grilování s otevřeným víkem.

Teploměr Deluxe Accu-Temp™

Teploměr vám dává kontrolu nad grilováním. Ukazuje teplotu pod víkem grilu v rozsahu od 0 do 450 °C. Hluboce vložená sonda poskytuje přesné měření teploty. Elegantní povrchová úprava umocňuje design a styl.

Police na koření

Praktická a funkční polička, která se nachází v bočním stolku v blízkosti pracovní plochy, ideální na koření. Vše je díky tomu na dosah a perfektní grilování může začít.

Elektronické zapalování

S elektronickým zapalováním Sure-Lite™ bude váš gril v provozu během pár sekund.

Uzamykatelná kolečka a nivelační knoflíky

Kola jsou opatřena zámkem tak, aby se nemohl gril posunout v nevhodný okamžik při grilování. Kromě toho nabízejí obě přední kola možnost vyrovnání grilu na nerovném terénu.

Linear Flow ventily s knoflíky 180° Sensi-Touch™

Plynulá a jemná regulace výkonu grilu Broil King je s ovládacími knoflíky s technologií Sensi-Touch™ hračka. Každý hořák má samostatnou regulaci pro optimální nastavení výkonu a také přímého i nepřímého grilování.

Záruční lhůta pro jednotlivé komponenty:

 • Prvky krytu z nerezové oceli – doživotní
 • Prvky krytu z oceli s porcelánem smaltovaným povrchem – doživotní
 • Prvky grilovací vany z hliníkového odlitku – doživotní
 • Rošty z nerezové oceli – 5 let
 • Litinové rošty – 2 roky
 • Aromatizér Flav-R-Wave (kryt hořáků) – 5 let
 • Dual-Tube hořáky – 10 let
 • Hořák BBQ – 10 let
 • Boční hořák – 2 roky
 • Prvky truck nerezové oceli – 5 let
 • Ostatní prvky a barvy – 2 roky

Výrobek je přizpůsoben tlaku plynu, který byl certifikován v EU (CE). Všechny plynové grily Broil King jsou vyráběny v USA a Kanadě, aby byla zajištěna co nejvyšší kvalita. Kvalifikovaní pracovníci provádějí přísnou kontrolu kvality a kontrolu těsnosti plynového systému pro zajištění bezpečného používání grilu.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRADNÍ GRILY
Výkon celkový: 17,6 kW
Výkon hořáku BBQ rožně: 4,4 kW
Rozměry pracovní plochy - celkové: 6676 cm²
Plocha hlavního grilovacího prostoru: 3225 cm²
Plocha menšího grilovacího prostoru: 1613 cm²
Rozměry (Š x H x V): 193 x 63 x 125 cm
Hmotnost: 138 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz