Rösle Udící prkénka z olše - 2 ks (40 × 19,5 cm)

Kód: 25174
625 Kč / ks
Do 3 dnů
Možnosti doručení

Sada 2 ks grilovací a udící prkénka z přírodního dřeva olše. Přenáší chuť dřeva do grilovaných potravin, jemné maso grilované ryby nebo drůbeže se nespálí, ovoní kouřem dřeva a zůstane dokonale šťavnaté, ihned se dá stylově servírovat i s prkénkem - stačí lehce dozdobit bylinkami. Vzhledem k tloušťce dřeva 1,1 cm lze každé prkénko použít několikrát. Ideálně se hodí pro grilování ryb, drůbeže a vepřového masa. Grilované potraviny získané jemnou vůni kouře.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000 Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Grilům rozumíme
Osobní odběr
Osobní odběr
Na kamenné prodejně
Pečlivě vybrané zboží
Pečlivě vybrané zboží
Všechno zboží pro vás pečlivě vybíráme

Detailní popis produktu

Sada 2 ks grilovací a udící prkénka z přírodního dřeva olše. Přenáší chuť dřeva do grilovaných potravin, jemné maso grilované ryby nebo drůbeže se nespálí, ovoní kouřem dřeva a zůstane dokonale šťavnaté, ihned se dá stylově servírovat i s prkénkem - stačí lehce dozdobit bylinkami. Vzhledem k tloušťce dřeva 1,1 cm lze každé prkénko použít několikrát. Ideálně se hodí pro grilování ryb, drůbeže a vepřového masa. Grilované potraviny získané jemnou vůni kouře. Ryby a maso je vařeno šetrně a zůstává šťavnaté.

  • Aroma prkénka z přírodního olšového dřeva
  • Bez přídavku chemických látek a chutí
  • Vzhledem k velikosti 40 x 19,5 cm ideální i na větší kousky
  • Díky masivní tloušťce dřeva asi 1,1 cm, opakovaně použitelné
  • Pro všechny typy grilů (uhlí, zemní plynu a elektrické)

Aplikace: Před každým použitím na grilu, musí být aroma prkénko umístěno a zatěžkáno (má snahu plavat) alespoň 1 hodinu ve vodě. Je důležité zajistit, aby zůstalo zcela pod vodou a mohou bobtnat. S příliš krátkou dobu ponožení ve vodě je zde riziko, že začne dřevo při grilování hořet. Dostatečné navlhčení také zajišťuje, že se chutě obsažené ve dřevě vypaří při zahřátí, což dává připravovaným potravinám úžasně kouřové aroma. Pro větší chuť je možno do vody přidat víno, whisky nebo jakoukoli aromatickou lihovinu de chuti ale samozřejmě lze přilít i trochu nebo dost piva ...

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ GRILŮ
Velikost: 40 x 19,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz